آموزش
1400/8/4 سه‌شنبه

.

نحوه ثبت نام با آزمون
پذیرش با آزمون در دانشگاه پیام نور همه ساله از طریق کنکور سراسری انجام می شود. داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org در آزمون سراسری شرکت کرده و در زمان انتخاب رشته از دفترچه انتخاب رشته کنکور، کد رشته محل های دانشگاه پیام نور را انتخاب نمایند.

نحوه ثبت نام پذیرش بدون آزمون
در مرحله اول داوطلبان باید با مراجعه  به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org دفترچه راهنمای پذیرش و ثبت نام دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی را دریافت و در بازه تعیین شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در سایت سنجش اقدام نمایند. پذیرش داوطلبان در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بر اساس معدل کتبی دیپلم صورت می گیرد و نتایج آن پس از بررسی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت
در صورت وجود ظرفیت خالی پس از اتمام پذیرش های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه ها، اطلاعیه پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور (sanjesh.org) اعلام می گردد. داوطلبان باید با مراجعه به سایت این سایت از زمان و نحوه پذیرش دانشجو در این مرحله آگاهی یافته و نسبت به ثبت نام در بازه زمانی تعیین شده اقدام نمایند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر