دکتر ثقفی
پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی به مناسبت روز دانشجو

پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی به مناسبت روز دانشجو

باسمه تعالی

16 آذر برای دانشگاه ، دانشگاهیان و دانشجویان ، واقعه‌ی مهمی است که در عصر کنونی، نقشی ممتاز در پیشتازی و پیشگامی جامعه دانشگاهی ما در مسیر بلند ملت شریف ایران اسلامی برای تحقق استقلال، آزادی و جمهوریت نظام داشته است و امسال که این روز تاریخی مقارن شده است است با سالروز میلاد سراسر نور پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی صلوات اله علیه  و فرزند عزیزش امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این تقارن مبارک موجبات همدلی و وحدت ملی را در تمامی ارکان نظام بویژه جامعه دانشگاهی کشور برای خدمت صادقانه به مردم شریف را فراهم آورد.

بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

آن نهال که امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده، حال به دست شما عزیزان سپرده شده است و این مسئولیتی بس سنگین و بزرگ است که همه ملّت و بخصوص شما دانشجویان عزیز که به حق سردمداران پیشرفت و ترقّی این کشور هستید، در قبال آن وظیفه دارید.

شانزدهم آذر، نماد حق طلبی و آزادیخواهی دانشجویان در برابر سایه شوم ظلم ، اختناق واستبداد است. این روز تاریخی یادآور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر مستبدین ظالم سپر کردند و آزادگی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند و سرآغاز تشکیل جنبشی تأثیر گذار در مسیر استکبار ستیزی  و آزادیخواهی ملت ایران شدند.

اینجانب فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را به کلیه ی دانشگاهیان،دانشجویان، دانش پژوهان و استادان پرتلاش دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی و به همه کسانی که قلبشان برای سربلندی این ملت و آزادی و پیشرفت این خطه ی اسلامی می تپد تبریک عرض می کنم و توفیقات روزافزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

دکتر مهدی ثقفی

ریاست دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی

 

 

 

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر